تماس باما :
اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور 0100 نام تور شیراز نوروز 99 تعداد شب 4 ایرلاین ندارد وضعیت سفر در حال ثبت نام تخفیف باشگاه 4% کمسیون همکار 500،000 اعتبار تور شمسی : 1399/01/25 میلادی : 2020/04/13
گالری
عکس ها
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه (سرویس)
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک 6-2
کودک 12-6
رزرو
هتل قیمت به تومان
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر لیدر، اتوبوس 25 نفره VIP، میان وعده، بازدید از اماکن تفریحی و تاریخی شیراز(حافظیه، سعدیه، دروازه قرآن، باغ نارنجستان و ارم، تخت جمشید، پاسارگاد و،...
برنامه سفر

ساعت۲۱چهارشنبه مورخ۲٨اسفند، دماوند را رو به مقصد شیراز ترک میکنیم،ظهر بیست و نهم به شیراز میرسیم و پس از تحویل اتاق در اختیار خودتون هستید.
روزدوم:
باکلی انرژی مثبت و تصمیم های بزرگ سالمون رو تو شاهچراغ شروع میکنیم، بعد سرو صبحانه به بازدید ازنارنجستان، خانه زینت الملک و ارگ کریم خان میریم و بعد از سرو ناهار وکمی استراحت، مسجد نصیرالملک رو میبینیم و بعد به بازدید از حمام وکیل و بازار وکیل مشغول میشیم بعد به آرامگاه سعدی میریم وپس از سرو شام به هتل برمیگردیم.
روز سوم:
بعد سرو صبحانه به سمت پاسارگاد(مقبره کوروش کبیر در ۱۳۵کیلومتری شیراز) میریم و بعد برای سرو ناهار به شهر مرودشت میریم و بعداز ناهار به بازدید از تخت جمشید میریم و از تاریخ تمدن و قدرت کشورمون لذت میبریم و با کوهی از غرور به شیراز و محل اسکان برمیگردیم.
روزچهارم:
بعداز صبحانه باغ ارم و باغ جهان نما رو بازدید میکنید و بعد به هتل برمیگردیم و بعداز ظهر هم در اختیار خودتون هستید تا شب. بعداز سرو شام آخرین شب اسکانمون در شیراز به آرامگاه حافظ میریم.
روز پنجم:
بعداز سرو صبحانه با کلی خاطره خوب و دوست داشتنی شیراز رو به مقصد دماوند ترک میکنیم.

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*